TOULOVCŮV PIVNÍ TRIATLON 2010
Přidal/a Michal dne November 17 2010 20:10:48

V sobotu 9. 10. 2010 se v Proseči konal poslední závod ze série Rychtář pivní triatlon 2010. Vzhledem k tomu, že nás v neděli v Poličce čekal závod dvojic, rozhodoval jsem se o účasti či neúčasti v tomto podniku do posledních chvil. Nakonec rozhodla chuť poměřit síly s ostatními.

 

Počasí bylo na říjen příjemně slunečné. Tento závod byl specifický v tom, že závodníci museli utvořit tříčlenné štafety. Každý člen štafety absolvoval okruh vedoucí Toulovcovými maštalemi na kole, poté běh a 2 piva. Já jsem startoval spolu s Bohumírem Navrátilem a Pavlem Hűblem, kteří oblékají dresy CK Skuteč.

 

Pro více fotografií klikněte zde

 

Pavel Hűbl štafetu rozjížděl, já jsem přebíral pomyslný štafetový kolík na třetím místě. Spoléhal jsem na cyklistickou část, kde se mi povedlo stáhnout náskok soupeřů a předávat tak na prvním místě. Bohumír Navrátil na posledním úseku zajel výborně a první místo udržel. Celkově se nám tedy podařilo zvítězit a tak úspěšně zakončit tuto sérii závodů, která byla pro mě letos velice úspěšná. Tři účasti = tři vítězství. Co více si přát…

 

Tomáš