Cyklistické trasy :
Mapa :
Hodiny

HRADECKÝ PŮLMARATON 12.10.2014

Krásný slunečný podzimní den provázel 2. Ročník Hradeckého půlmaratonu. Na tuto akci se vydali Tomáš s Jirkou F., běžet 21km byla pro oba premiéra. Na startu se sešlo téměř 1600 běžců. Tomáš s Jirkou si při prezentaci zkusili tipnout svůj čas a podle toho byli zařazeni do startovních vln (Tomáš první vlna, Jirka druhá).

Startovalo se na Malém náměstí, odkud se seběhlo z kopce k fotbalovému stadionu a dále se už běželo do Hradeckých lesů. Téměř celá trasa vedla po nových cyklostezkách a téměř po rovině. Super bylo , že se běžel jeden okruh, na kterém bylo také dost diváků, kteří hlasitě povzbuzovali běžce . Tomáš ani Jirka se rozhodně neflákali, každý si od začátku najel na své tempo a snažil se držet celý okruh. Jako vždy podal supr výkon Tomáš, který do cíle doběhl v čase 1:22min a patřilo mu celkově 30. místo (11. Ve své kategorii). Jirka neudržel své tempo na posledních dvou kilometrech a nakonec doběhl v čase 1:37min a bylo z toho 250. místo. Velice pěkný závod